ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!
з 6:00 до 24:00

Шановні клієнти!

АТ «ПРОСТО-СТРАХУВАННЯ» повідомляє, що 27.04.2023 Правління Національного банку України прийняло рішення «Про анулювання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ПРОСТО-СТРАХУВАННЯ» ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг».

Рішення Правління набирає чинності з 28.04.2023.

З урахуванням вказаного АТ «ПРОСТО-СТРАХУВАННЯ» з 28.04.2023 року втрачає право:

  • укладати договори (продовжувати строк діючих договорів) про надання фінансових послуг із клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія;
  • укладати договори (уносити зміни до діючих договорів), які призводять до збільшення зобов'язань АТ «ПРОСТО-СТРАХУВАННЯ» перед клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія, уключаючи договори перестрахування.

АТ «ПРОСТО-СТРАХУВАННЯ» продовжує виконувати всі свої зобов'язання за договорами страхування, які були укладені до дня набрання чинності Рішенням.

Аптеки та лікарні, що працюють

АТ «ПРОСТО страхування» гарантує оплату та компенсацію надання Застрахованим особам невідкладної та термінової медичної допомоги.

Звертаємо Вашу увагу: допомога надається державними закладами, приватні заклади консультують обмежено он-лайн. Перелік приватних закладів буде оновлюватись.

Он-лайн консультують по автоматичній гарантії СК:

Медична клініка "ДоброДок"

сайт: dobrodoc.com
телефон: (044) 333 48 83

СТРАХУВАННЯ — ЦЕ ПРОСТО

Ми виконуємо зобов'язання перед нашою Країною та народом України!

В період воєнного часу, Компанія АТ "ПРОСТО страхування" виконує в повному обсязі виплати за договорами страхування своїх клієнтів. Підтримує своїх працівників. А також завчасно перерахувала авансові платежи та податки до державного бюджету.

Тримаємося. Підтримуємо один одного. ПОБОРЕМО!!!

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» (надалі – Замовник) оголошує конкурс (надалі – Конкурс) з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2022 рік.

20.01.2023

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» (надалі – Замовник) оголошує конкурс (надалі – Конкурс) з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2021 рік.

10.01.2022

РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю/ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками. Рейтингова оцінка АТ «ПРОСТО-страхування» оновлювалась виходячи з аналізу результатів роботи Компанії за перше півріччя 2021 року

02.08.2021

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення оновити рейтинг фінансової стійкості «ПРОСТО-страхування»

02.08.2021

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення оновити рейтинг фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» на рівні uaAA за національною шкалою. Страховик с рівнем рейтингу uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховими компаніями. Оновлюючи рейтинг на даному рівні, Агентство ґрунтувалось на результатах аналізу діяльності Компанії за перший квартал 2021 року. 

02.06.2021

Фінансова стійкість страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» підтверджено на рівні uaAA

19.05.2021