Комплексне страхування автоперевізників — пакет страхових продуктів, необхідних для ефективного та легітимного здійснення перевезень вантажів перевізником, а саме:

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів

Регламентується Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 1961-VI від 01.07.2004 р., контролюється МТСБУ та є необхідним для отримання ліцензії на право здійснення комерційних перевезень. Особливість страхування в АТ «ПРОСТО-страхування» — відсутність франшизи для цього виду страхування.  

Обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті

Регламентується «Положенням про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті» ПКМУ № 959 від 14 серпня 1996 р. та є необхідним для отримання ліцензії на право здійснення комерційних перевезень. Страхова сума становить 6 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 102 000 грн.

Обов’язкове міжнародне страхування цивільної відповідальності автовласників «зелена карта»

Регламентується МТСБУ. Поліс необхідний для в’їзду автомобіля на територію будь-якої європейської країни.

У разі страхування парку автомобілів перевізника передбачено спеціальні бонуси. 

Договір страхування цивільної відповідальності призначається для власників транспортних засобів на території країн — учасниць системи «Зелена Карта» (Росія, Білорусь, Молдова, країни Європи).

Розміри відшкодувань та виплат обмежуються лімітами, встановленими на законодавчому рівні в країні — учасниці системи «Зелена карта», де сталася ДТП.

Добровільне страхування відповідальності автомобільного перевізника

Договір страхування відповідальності необхідний як гарантія платоспроможності перевізника у разі спричинення збитку третім особам або власнику вантажу під час здійснення перевезення.

Добровільне страхування транспорту КАСКО

Страхування КАСКО цікаве для підприємців, діяльність яких пов’язана з постійною експлуатацією автотранспорту для перевезень вантажів.

Для перевізників КАСКО стає особливо актуальним у разі наявності кредиту або лізингу робочих автомобілів (причепів).

При страхуванні автопарків юридичних осіб застосовуються індивідуальні розрахунки і додаткові знижки, враховуються розмір парку і критерії професійного досвіду осіб, допущених до керування.

Добровільне страхування медичних витрат для осіб, що виїжджають за кордон

Є необхідною умовою перебування водія за кордоном.

У разі придбання мінімального пакета страхових продуктів (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів; обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті; добровільне страхування відповідальності автомобільного перевізника) в АТ «ПРОСТО-страхування» перевізник отримує знижку до 10% для будь-якого з таких страхових продуктів:

 • страхування вантажів;
 • страхування майна;
 • добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ.
   

Переваги страхування в АТ «ПРОСТО-страхування»:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • гнучка система тарифів та знижок;
 • комплексний підхід – визначення профільного переліку необхідних страхових продуктів, які будуть максимально адаптованими для перевізників;
 • у будь-який час надання необхідних консультацій цілодобовим професійним асистансом;
 • можливість оплати страхового платежу частинами;
 • знижки у разі придбання декількох страхових продуктів Компанії (страхування вантажів, страхування майна, добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів);
 • за відсутність збитків протягом року – гарантована додаткова знижка наступного року;
 • юридична допомога у разі настання страхової події;
 • широкий спектр страхових продуктів.

*Перевізник — транспортне підприємство, зокрема член АСМАПу, що має свої транспортні засоби (ТСп) та здійснює міжнародні вантажоперевезення, а також перевезення вантажів в межах України.

Є запитання?

Отримати детальнішу інформацію щодо умов страхування та дізнатися точну вартість  договору ви можете, зателефонувавши до найближчого офісу Компанії у вашому місті або залишивши заявку на сторінці «КОНТАКТИ» — наш менеджер зв'яжеться з вами.